DIGAGE+

Badanie dla pracowników 50+

Drogi respondencie!

Jesteśmy grupą ekspertów pochodzących z różnych krajów, którzy wspólnie pracują przy projekcie, który ma na celu przeszkolenie osób w wieku 50+ i wyposażenie ich w odpowiednie umiejętności, aby przygotować je do pracy zdalnej, która stanowi nieodłączną część postępującej cyfryzacji firm. Aby móc określić braki w zakresie technologii cyfrowej i opracować najlepsze programy szkoleniowe dopasowane do potrzeb pracowników w wieku 50+, przygotowaliśmy poniższy kwestionariusz.

Grupą docelową, do której kierujemy niniejszy kwestionariusz, są osoby zajmujące się pracą biurową (bez względu na jej charakter czy branżę).

Gwarantujemy, że wszystkie udzielone odpowiedzi zostaną zaprezentowane w sposób anonimowy i nigdy nie będą analizowane ani przedstawione osobno dla każdego respondenta. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje ok. 15 minut. Bardzo gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w ankiecie.

Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa udział. W zamian odwdzięczymy się całkowicie bezpłatnym dostępem do materiałów edukacyjnych i platformy online, które powstaną w oparciu o to badanie.

Członkowie konsorcjum DIG-AGE+