DIGAGE+

Badanie dla przełożonych pracowników 50+

Drogi respondencie!

Jesteśmy grupą ekspertów pochodzących z różnych krajów, którzy wspólnie pracują przy projekcie, który ma na celu przeszkolenie osób w wieku 50+ i wyposażenie ich w odpowiednie umiejętności, aby przygotować je do pracy zdalnej, która stanowi nieodłączną część postępującej cyfryzacji firm. Aby móc określić braki w zakresie technologii cyfrowych i opracować najlepsze programy szkoleniowe dopasowane do potrzeb firm, przygotowaliśmy poniższy kwestionariusz dla pracodawców i przełożonych pracowników. Zależy nam na uzyskaniu informacji od osób, które mają najlepszy wgląd w zakres obowiązków pracowników w firmach, na przykład od osoby pracującej w dziale HR, dyrektora zarządzającego albo kierownika średniego lub niższego szczebla.

Gwarantujemy, że wszystkie udzielone odpowiedzi zostaną zaprezentowane w sposób anonimowy i nigdy nie będą analizowane ani przedstawione osobno dla każdego respondenta. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje ok. 10 minut.

Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa udział, a tym z Państwa, którzy zostawią na końcu ankiety swój adres email udostępnimy zupełnie bezpłatnie wyniki badań i materiały edukacyjne, które powstaną w trakcie projektu, a także dostęp do platformy online z treściami elearningowymi i przewodnik dla firm.

Członkowie konsorcjum DIG-AGE+

jakosc-dzwieku-1024×682

Weź udział, a otrzymasz warsztat dla swojej firmy

Wystarczy wypełnić ankietę i zostawić na końcu swój adres email. Piotr Maczuga - Ekspert cyfrowej edukacji, Producent, Autor, Edukator i Przedsiębiorca zaprojektuje i poprowadzi dla Ciebie i Twojej firmy indywidualny warsztat. Na jaki temat? Kliknij poniżej, aby poznać specjalizacje Piotra. Warsztat, jako nagroda, nie jest losowany i oferujemy go w 100% bezpłatnie każdej firmie, która wypełni poniższą ankietę i wyrazi chęć udziału w takim przedsięwzięciu.
Więcej o autorze i jego specjalizacjach